Me teeme

Meie firma põhiliseks tegevusvaldkonnaks on Elifert pinglagede müük ja paigaldus. Meie lagedel on kõik vajalikud sertifikaadid, need on tervisele täiesti ohutud, ei karda pakast, veelekkeid ülevalt ega pragunemist. Need on viimistlusmaterjalide turul täiesti uus sõna. Lisaks pinglagede montaažile ja paigaldamisele sobivad meie kangad väga edukalt ka seinte viimistlemiseks.

Pidevalt täiendame oma kvalifikatsiooni, jälgime trende sisekujundusmaailmas, laiendades ja värskendades oma töös kasutatavate materjalide valikut. Pöörame alati tähelepanu iga kliendi arvamusele ja võtame oma töös arvesse individuaalseid maitseid ja soove ning püüame leida ka ideaalse variandi igale eelarvele.

Rohkem kui 10-aastane kogemus

Suur kogemus erinevate klientidega töötamisel. Teeme tasuta mõõtmise, meil on materjalide kataloogid, vastame teie küsimustele, samuti on võimalik tellimust tasuda järelmaksuga. Pinglagede paigaldus soodsalt üle Eesti (Tallinnas, Viljandis, Tartus, Jõhvis, Pärnus , Rakveres, Narvas, Kohtla-Järves, Sillamäel, Maardus, Harju-, Lääne- ja Ida-Virumaal).

Informatsioon

Tutvuge lähemalt meie toodetega ja kindlasti leiate endalegi midagi sobivat. Teie tagasiside, ettepanekud ja küsimused teevad meie töötajatele alati rõõmu, seepärast võtke meiega julgesti ühendust aadressil info@descor.ee või telefoniga +372 55696976 ja me vastame lühikese aja jooksul!

Parim kvaliteet
10-aastane garantii
Tasuta mõõtmine
Mõistlikud hinnad
Tasumine järelmaksuga
Rs-service

Suurepärane kvaliteet

Veepidavus, tulekindlus (M1 klass), tugevus, lekete eest kaitsmine, kauakestev (garantii 10 aastat).
Rs-service

Keskkonnasõbralik

Toredad tehnilised andmed võimaldavad paigaldada neid absoluutselt kõikides ruumides.
Rs-service

Kiire paigaldus

Pinglagede tunnustusjooneks on see, et lae paigaldatakse unikaalse kinnitussüsteemi abil.