Meie firma põhiliseks tegevusvaldkonnaks on pinglagede müük ja paigaldus.

Miks Elifert?

Pinglagedeks ja seinadrapeeringuteks kõrgkvaliteetse kanga tootmisega tegelev kaubamärk Elifert valmistab oma toodangu Saksamaal ja tarnib seda kõigisse Euroopa riikidesse.

Praeguseks on Elifert pinglaed ja seinadrapeeringute kangad hõivanud viimistlusmaterjalide turul liidripositsiooni nii Eestis kui mujal Euroopas. See on saanud võimalikuks tänu meie kangaste tootmisel paika pandud prioriteetidele. Soodsad hinnad ja tingimused. Meie spetsialistid tulevad meelde Teile abiks komforti loomisel!

Tasuta konsultatsioon

+372 55696976

Rs-service

Kvaliteet

Kõigile teada saksa kvaliteet on juba iseenesest kaubamärk. Tänu vastutustundele ja tehnilisele teostusele, millega Elifert kangaste tootmisele lähenetakse, on kvaliteedistandardi latt seatud väga kõrgele, mida kinnitab ka suur hulk neile antud sertifikaate. Elifert-s usume, et suurepärane kvaliteet, püsivalt põnev disain ja toimiv ning detailideni läbimõeldud siseviimistlus on pilkepüüdva lõpptulemuse eelduseks.

Rs-service

Keskonnasõbralikkus

Elifert kangaste tootmisel kasutatakse keskkonnale ja tervisele ohutuid materjale. Seda kinnitavad sertifikaadid, mis lubavad kasutada meie materjale eelkooliealiste laste tubades, köögides ja operatsioonisaalides. Pinglae peamine eelis on ohutus. Materjal ei eralda kahjulikke aineid, ei põhjusta allergiat, on lõhnatu, antistaatiline ja täiesti ohutu tervisele.

Rs-service

Praktilisus

Meie kanga maksimaalne laius on 5,1 meetrit, mis võimaldab õmblusi tegemata katta praktiliselt mis tahes ruume. Meie lakke või seina ei teki hoone vajumisel kunagi pragusid. Elifert kangas on hõlpsasti pestav, mis muudab puhastamise veelgi lihtsamaks. Pinglae paigaldus toimub ühe päevaga, rämpsu ja tolmu praktiliselt tekitamata. Meie pinglagi kaitseb tuba võimalike veelekete eest ja suudab kanda kuni 100 liitrit vett. Vajaliku materjalikoguse oskab iga meie näidisarvutustega tutvunu ise välja arvestada.

Rs-service

Uuenduslikkus

Elifert kangas on ainulaadse koega, mis on vettpidav, aga samas laseb pinglael hingata. Külmmeetodil montaaž võimaldab meie materjali paigaldada ohtlikke soojakahureid kasutamata. Elifert kangas ei muuda aja jooksul värvi ega pleeki. Elifert kangas on antistaatiline ega kogu tänu sellele tolmu. Uued tehnoloogiad võimaldavad anda pinglaele mis tahes ilme, trükkida neile ornamente või fotosid, paigaldada lisavalgusteid.

Rs-service

Suur valik

Suur valik spetsiaalmaterjale:

  • akustiline kangas
  • transparentkangas
  • antibakteriaalne kangas
  • fototrükk
  • alupigment

Kõige populaarsemate laekatete hulgas on vaja esile tõsta läikiv, matt ja satiin.

Rs-service

Külmakindlus

Võimaldab paigaldada pinglae isegi mitteköetavatesse või vaid perioodiliselt köetavatesse ruumidesse, näiteks suvilatesse või maamajadesse.