Eliferti laed on paremad kui teised

Eliferti pinglae eristavaid iseloomulikke omadusi on see, et kasutame ainult keskkonnasõbralikke ja kvaliteetseid materjale odava hinnaga. Meie paigaldajatel on suur kogemus erineva keerukusega pinglaedega töötamisel (2-tasandiline, 2-värviline, mustriline, läikiv, matt, kangas, taustvalgustusega, fotoprint).

Kui lisada neile väärtustele veel praktiliselt tolmu- ja prahivaba montaaž ja seejärel korrutada see paigaldamise kiirusega, on järeldus ilmselge.

Pinglagi kujutab endast ideaalselt siledat pinda, mis on saadetud erikoostisega PVC kiile pingutamisel.

Pinglagede eelised

  • veepidavus
  • tulekindlus (M1 klass)
  • keskkonnasõbralik
  • kiiresti ja lihtsalt paigaldatav
  • tugevus
  • lekete eest kaitsmine
  • ei nõua erihooldust
  • kauakestev (garantii 10 aastat)

Pinglaed on laialt kasutatavad

PVC kiilest pinglagede toredad tehnilised andmed võimaldavad paigaldada neid absoluutselt kõikides ruumides: büroodes, korterites, baarides, klubides, hotellides, restoranides, haiglates, lasteaedades, ujulates, vannitubades, köökides, kultuuri – ja spordirajatistes. Kui lisame neile eelistele ka tolmu ja mustuse praktilise puudumise paigaldamise ajal ning korrutame seejärel paigaldamise kiirusega, siis järeldus on ilmne.

Turuliidrid Eestis

Praeguseks on DESCOR õmblusteta pinglaed hõivanud viimistlusmaterjalide turul liidripositsiooni. See on võimalikuks saanud tänu kõrgele kvaliteedile, keskkonnasõbralikkusele, praktilisusele ja uuenduslikkusele. Meie firma pakub laia valikut tooteid, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma maitse. Töötame klientidega üle Eesti, sh suuremates linnades ja maakondades nagu Tallinn, Harjumaa, Ida-Viru maakond, Narva, Tartu, Pärnu, Viljandi, Rakvere, Kohtla-Järve, Jõhvi, Sillamäe ja Maardu.

Tasuta konsultatsioon ja mõõtmine

Elifert Classic

Valget värvi õmblusteta kangast lagi, klassikaline lahendus, mis moodustab 90% meie tellimustest. Ideaalselt sile valge lagi lisab elegantsi ja võlu igale ruumile, olgu see siis hi-tech või naturaalsete materjalidega teostatud maamaja.

Elifert kangad ei pleeki ega muuda värvi, tänu sellele on teie valge pinglagi ka 10 aasta pärast sama valge. Peale selle ei teki kunagi pragusid, nii et hoone vajumine seda pinglage ei heiduta, mis teeb ta asendamatuks viimistlusmaterjaliks nii individuaalelamutes kui kortermajades. Elifert Classic kangale võib kanda fototrüki või selle akrüülvärvidega üle värvida, mis avad mõõtmatud avarused disainerimõttele. Elifert kangas hingab ja on kergesti pestav (vajadusel võib pinglagede puhastada tavaliste puhastusvahenditega), ei takista ruumis õhu vaba ringlust, kuid samal ajal ei lase vett läbi, kaitstes ülevalt tulevate veelekete eest (lagi peab vastu kuni 100 liitrile veele), Elifert lae antistaatilisus aga takistab sellele tolmu kogunemist.

Elifert Acoustic

Elifert Acoustic on palja silmaga nähtamatu mikroperforatsiooniga Elifert kangas, mis jätab mulje aukudeta kangast. See riie on mõeldud selliste ruumide viimistlemiseks, kus on tähtsal kohal helikvaliteet, näiteks helisalvestusstuudiotes, kodukinodes ja kontorites.

Õmblusteta Elifert kangas parandab ruumi akustikat, kõrvaldades täielikult helikaja. Kodukinos filmide vaatamine muutub tunduvalt mugavamaks ja mõnusamaks. Samuti on Elifert Acousticasendamatu helisalvestusstuudiote ja konverentsisaalide viimistlemisel. Laepinna taha saab paigaldada täiendavaid mineraalvillast heliisolatsioonipaneele ja sellega süsteemi heli neelavaid omadusi veelgi suurendada. Elifert Acoustic on optimaalseim viimistlusmaterjal hoonetes, kus on vajalik tagada seinte ja lagede efektiivne kõrg- ja kesksagedushelide neelduvus. Karniisi saate paigaldada pinglaele ilma probleemideta.

Elifert Color

Värviline õmblusteta Elifert pinglagi ühendab endas kõiki Elifert Classic pinglae eeliseid. Lai värvigamma võimaldab valida vajaliku värvi ja leida tõeliselt õige lahenduse just teie interjööri.

Elifert kangas värvitakse Saksamaal kõrgesti kvalifitseeritud töötajate kontrolli all tööstuslikul baasil looduslike värvidega. See tähendab, et klient saab keskkonnale ja tervisele ohutu materjali. Elifert kangastel on sertifikaadid, mis lubavad kasutada neid eelkooliealiste laste tubades, mis on parim tõestus meie materjalide loodushoidlikkusele ja ohutusele.

Elifert Photo

Elifert Photo on laiaformaadiline digitrükis kujutis standardsel Elifert Classic kangal. Teie valitud ja meie kangale kantud pilt avardab veelgi interjööri kujundamise võimalusi ega sea disainerimõttele mingeid piire.

Fototrükk on eriti asjakohane seinakompositsioonide kujundamisel. Te võite oma seinal vaevata ellu viia mis tahes fantaasia, olgu see siis maaliline looduspilt või abstraktne joonistus. Trükitava kujutise saate ise valida, peamine kriteerium on algfaili kõrge värvilahutus. Kasutada võite ka professionaalseid saite, kus on suur hulk fotosid.